Njoftim për studentët e rinj të paparanuar që kane kaluar pragun dhe kanë bërë kërkes për pranim në FE

    Njoftohen  studentët që kanë kaluar pragun e kalueshmërisë, në afatin e dytë në konkursin për pranim të studentëve në studime bachelor për vitin akademik 2019/2020, që kanë bërë kërkesë për pranim në studime me korrespodence ose të  rregullta në departmentet ku ka vende te lira, me  me date 4.10.2019 nga ora 13.00, duhet të lajmërohen në Administraten Qendrore per regjistrim në Fakultetin Ekonomik.
     
    Pas kësaj date nuk do të ketë regjistrim të kandidatëve në AQ

     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 1 2 3456
78 9 10111213
14 15 16 17181920
21222324252627
28293031123
45678910