Njoftim për studentët në Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik – nivelit Master se provimet e parapara me dt. 21.01.2019 nuk do të mbahen për arsye të grevës , për mbajtjen si dhe orarin e provimeve do të njoftoheni në ditët në vijimArkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 1 2 3456
78 9 10111213
14 151617181920
21222324252627
28293031123
45678910