Njoftim për studentët në Master

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik – nivelit Master se provimet e parapara me dt. 21.01.2019 nuk do të mbahen për arsye të grevës , për mbajtjen si dhe orarin e provimeve do të njoftoheni në ditët në vijimArkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678