Orari i ligjëratave për Studimet e Doktoraturës

    Njoftohen studentet  e doktoratures se me dt 04.11.2019  do te fillon cikli i ligjeratave te doktoratures ne programet  e studimeve:  Banka, Financa dhe Kontabilitet, Menaxhment dhe Informatike dhe Marketing.

    Për të shikuar orarin kliko ketu

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 2930 31 123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18192021222324
2526272829301
2345678