Orari i mbajtjes së provimit pranues në studimet e Doktoraturës për vitin akademik 2019/20

   Orari i mbajtjes së provimit pranues në studimet e Doktoraturës për vitin akademik 2019/20
   Provimi pranues do të mbahet me datën 08.10.2019 prej orës 10:00.

  Banka Financa dhe Kontabilitet  ( salla 9)
  Menaxhment dhe Informatike  (salla 10)
  Marketing   ( salla 9)
  Ekonomiks  (salla 10)

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 1 2 3456
78 9 10111213
14 15 16 17181920
21222324252627
28293031123
45678910