PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020 / Datë: 25 nëntor 2020 / Ora: 09:00 - 16:00

  PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020 / Datë: 25 nëntor 2020 / Ora: 09:00 - 16:00 PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020
  Datë: 25 nëntor 2020
  Ora: 09:00 - 16:00

  Në: http://virtual.kosovafair.com/


  Të dashur maturantë, studentë dhe ju të diplomuar,

  ju ftojmë të bëheni pjesë e "Panairit Nacional të Punës dhe Karrierës 2020".

  Ju lutem, klikoni në linkun ndërlidhës për të kuptuar më shumë rreth mënyrës së regjistrimit në platformën virtuale të panairit.

  https://xhafa.info/Visitor_final.mp4

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567