Paraqitja e provimeve Afati i Janarit 2019 (Bachelor)

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor,se paraqitja e provimeve për afatin e Janarit fillon me datë 28.12.2018 deri me 10.01.2019.

    Sipas vendimit të Senatiti 2/639 të datës 28.09.2018 (pika VI e ketij Vendimi). Studentët e vitit të dytë që kanë bërë kërkesë për vazhim të studimeve (të cilët kanë kaluar dyfshin e studimeve të rregullta, dhe nuk e kanë likuduar vitin II), paraqitjen e provimeve për afatin e Janarit duhet të bëjnë me planprogramin e ri mësimor 2016/2019.Për çdo paqartësi ju lutem të lajmroheni në sportele tek zyrtarët e departamenteve prej datës 03.01.2019 deri më 10.01.2019.    Vërejtje :
    Studentëve të cilëve ju shfaqet në SEMS tek pjesa e lëndëve ende opsioni lënda me grup , duhet të lajmërohen në sportele në administrat në drejtimin përkatës
    .

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
891011 12 1314
15 16 1718 192021
22232425262728
2930311234