Paraqitja e provimeve Afati i Janarit 2019 (Master)

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Master se, paraqitja e provimeve për afatin e Janarit 2019, fillon me datë 31.12.2018 deri me 10.01.2019

    Studentët të cilët kanë kaluar dyfshin e studimeve dhe nuk e kanë likuiduar vitin I-rë,  paraqitjen e provimeve  duhet të bëjnë me planprogramin e ri mësimor 2016/2019.Për çdo paqartësi ju lutem të lajmroheni në sportele tek zyrtarët e departamenteve prej datës 03.01.2019 deri më 10.01.2019


    Vërejtje :
    Studentëve të cilëve ju shfaqet në SEMS tek pjesa e lëndëve ende opsioni lënda me grup , duhet të lajmërohen në sportele në administrat në drejtimin përkatës.

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
891011 12 1314
15 16 1718 192021
22232425262728
2930311234