Paraqitja e provimeve afati i Shtatorit 2020 (Master / Doktoraturë)

  Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Master Dhe Doktoraturë se paraqitja e provimeve për afatin e Shtatorit, fillon prej 03.08.2020 deri me 13.08.2020.
   
   
   
   

   Studentet e studimeve Master duhet ti dergojnë pagesat e skenuara tek zyrtari përkatës i Departamentit përkatës.
   
   
   
  Ju lutemi respektoni afatin e paraqitjes së provimeve
  Nga Shërbimi studentëve

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14 151617 181920
21222324252627
2829301234
567891011