RAPORT I KOMISIONEVE TË ANKESAVE PËR REGJISTRIMIN E STUDENTËVE TË RINJË VITI AKADEMIK 2017-2018

    Provimi pranues për regjistrimin e studentëve të rinjë në vitin akademik 2017-2018 është mbajtur me datë 20.07.2017. Pas publikimit të rezultateve studentët e papranuar kanë paraqitur ankesat e tyre. 
    Në bazë të shqyrtimit të ankesave tëparaqitura për Departamentet përkatëse,Komisoni i Ankesave me datë 25.07.2017 ka shqyrtuar ankesat dhe prezenton kete raport (shkarko)
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25262728 29301
2345 678
91011 12131415
16 17 1819 202122
23242526272829
303112345