Regjistrimi i semestrtit Dimëror

    Njoftohen studentet  se afati për regjistrimin e semestrit dimëror për studentët e nivelit baçelor dhe master, për vitin akademik 2017/18 në të gjitha njësitë akademike do të jetë i hapur deri me 31.10.2017.

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2728293031 12
345 6 789
1011 12 13141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567