Revista Balkan Economic Review merr ISSN

    Revista shkencore në fushën e ekonomisë dhe shkencave sociale, Balkan Economic Review, e ka marrë numrin ISSN. Prej tash e tutje, botimet serike të Balkan Economic Review dhe konferencave që do të organizohen nga Fakulteti Ekonomik, do ta bartin numrin ISSN 2609-8717.

     Prej krijimit të revistës në vitin 2017, është mbajtur një konferencë ndërmombëtare shkencore me titull: Shoqëria e Bazuar në Dije si Strategji për Rritje të Shpejtë Ekonomike.  Në muajt në vijim do të mbahen edhe dy konferenca shkencore me karakter ndërkombëtar.  Shpallja e temave dhe hapja e thirrjeve do të bëhet së shpejti.

    Ballkan-(1).JPG

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25262728 29301
2345 678
91011 12131415
16 17 1819 202122
23242526272829
303112345