Rezultatet e provimit pranues në Fakultetin Ekonomik Qendra në Prishtinë

  Rezultatet e provimit pranues në Fakultetin Ekonomik Qendra në Prishtinë Rezultatet e provimit pranues në Fakultetin Ekonomik Qendra në Prishtinë


  Banka,Financa dhe Kontabilitet 
             Korrespondencë

  Menaxhment dhe Informatikë
              Korrespondencë

  Marketing 
              Korrespondencë

  Ekonomiks
              Korrespondencë

  Minoritetet:
               Turk
               
  Boshnjak
               
  RAE

   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456