Rezultatet përfundimtare për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2020/2021 dhe raporti i ankesave

    Rezultatet përfundimtare të provimit pranues për afatin e parë të konkursit në studimet themelore të vitit akademik 2020/2021 dhe Raporti i ankesave të Fakultetit Ekonomik.

    Për të shikuar rezultatet kliko këtu

    Raporti i komisionit të ankesave kliko këtu

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 234
56 7 8910 11
12 131415161718
19 2021 22 232425
2627282930311
2345678