Rezultatet preliminare të konkursit për studentë në studime Themelore- Bachelor për vitin akademik 2019/20

  Rezultatet preliminare të konkursit për studentë  në studime Themelore- Bachelor për vitin akademik 2019/20 në Fakultetin Ekonomik  të ndara sipas Departamenteve , mund ti gjeni në linkun e mëposhtëm:

  Për të shikuar rezultatet kliko këtu
  Komisioni qendror për zbatimin e konkursit kliko këtu

  Kandidatët të cilët nuk janë pranuar në Fakultetin Ekonomik, mund të paraqesin ANKESË në arkiv të Fakultetit Ekonomik më së largu 48 orë pas publikimit të rezultaeve preliminare .
  Ankesat pranohem me datë 17.07.2019 dhe 18.07.2019 (e mërkure dhe e ejte) nga ora 8.00 deri në ora 16.00.
  Pas këtij afati kërkesat nuk do të pranohen. Shqyrtimi i ankesave nga Komisioni për shqyrtim të ankesave bëhet diten e premte datë 19.07.2019 duke filluar nga ora 13.00.

  Shqyrtimi bëhet në sallat e Fakultetit Ekonomik sipas departamenteve. Kandidati duhet të jetë prezent ditën e shqyrtimit ttë ankesave dhe të ketë me vete letërnjoftimin.

  Dokumentacioni i kandidatëve të papranuar tërhiqet në sportelet e sherbimit te
  studenteve nga data 22.07.2019 deri më 25.07.2019.

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345