Rihapet SEMS per paraqitjen e provimeve Afati i Janarit 2020/21

    Njoftohen studentët e të gjitha niveleve të studimeve (Bachelor, Master dhe PHD) se rihapet SEMS për paraqitjen e provimeve nga data 13.01.2021   deri me 18.01.2021 në ora 16:00
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567