Rihapet SEMS per zgjedhjen e lendeve Obligative dhe Zgjedhore

    Njoftohen studentet e studimeve Bachelor dhe Master se eshte rihapur SEMS per zgjedhjen e lendeve Obligative dhe Zgjedhore.
    SEMS do te jete i hapur deri me date  08.03.2021.    Veretje : Lenda e regjistruar nuk munde te fshihet , keshtu qe te keni kujdes gjate regjistrimit te lendes.

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
293031 1234
567891011
121314 15161718
19202122232425
262728293012
3456789