Rihapet afati për paraqitjen e porivemeve për afatin e Qershorit II

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master ,se shtyhet afati i paraqitjes se provimeve për afatin e e Qershorit II , Sems do te jete i hapur nga data 22.06.2020 deri 23.06.2020..


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29 301 2345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789