Rihapet afati për paraqitjen e porivemeve për afatin e Qershorit II

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master ,se shtyhet afati i paraqitjes se provimeve për afatin e e Qershorit II , Sems do te jete i hapur nga data 22.06.2020 deri 23.06.2020..


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567