SESION INFORMUES NGA SUTHERLAND GLOBAL SERVICES

  Student të nderuar, ftoheni të merrni pjesë në sesionin informues rreth kompanisë SUTHERLAND GLOBAL SERVICES Kosovë dhe mundësive për punësim.

  Sutherland është themeluar në ShBA në vitin 1986 dhe është kompani globale që mirret me proceset e bizneseve. Në Kosovë është hapur në vitin 2017 dhe ka rreth 250 të punësuar që ofrojnë përkrahje teknike dhe kujdes ndaj klientëve për tregun Gjerman.

  Sutherland është në kërkim të kandidatëve gjermanfolës që dëshirojnë të punojnë për platformën lidere në botë për shitje online.

  Dita/Data: E mërkurë, 02 tetor 2019

  Ora: 10:00 – 11:00

  Vendi: Amfiteatri i madh

  Bibloteka Kombëtare “Pjetër Bogdani”

  Eja dhe kupto më shumë rreth mundësisë së punësimit në SUTHERLAND dhe pozites: Këshilltar i kujdesit ndaj konsumatorit.

  Ju mirëpresim!

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 1 2 3456
78 9 10111213
14 15 16 17181920
21222324252627
28293031123
45678910