Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës!

  Të nderuar studentë dhe të diplomuar,

  A keni aplikuar apo dëshironi të aplikoni për punë, punë praktike, vizita apo bursa studimore ?
  A keni menduar se çfarë ju nevojitet dhe se a jeni gati ?
   
   
   

   Nëse po, atëherë :
  Qendra për Zhvillim të Karrierës mban sesionin këshillues / ( video session ) rreth aplikimit on – line, intervistës për punë dhe shumë aspekte të tjera që i`u ndihmojnë gjatë periudhës së aplikimit dhe përzgjedhjes.
   
  Studentë dhe të diplomuar nga Fakulteti Ekonomik
  Data: 20 Shkurt 2018 (e martë )
  Ora: 11:00h - 12:00h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës - QZhK
  Adresa: Biblioteka Kombetare e Kosovës “Pjetër Bogdani“, kati I.
  Moderator: Raba Mehmeti
     Sesion-Keshillues--Video-Sesion---AgCAS---Behu-gati-per-tregun-e-punes!.jpg

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2728293031 12
345 6 789
1011 12 13141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567