Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës!

  Të nderuar studentë dhe të diplomuar,
  A keni aplikuar apo dëshironi të aplikoni për punë, punë praktike, vizita apo bursa studimore ?
  A keni menduar se çfarë ju nevojitet dhe se a jeni gati ?
   

  Nëse po, atëherë :
  Qendra për Zhvillim të Karrierës mban sesionin këshillues / ( video session ) rreth aplikimit on – line, intervistës për punë dhe shumë aspekte të tjera që i`u ndihmojnë gjatë periudhës së aplikimit dhe përzgjedhjes.
   
   
   
  Studentë dhe të diplomuar nga Universiteti i Prishtinës " Hasan Prishtina "
   
   
   
  Data: 25 Prill 2018 (e mërkurë )
  Ora: 13:30h - 14:30h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës - QZhK
  Adresa: Biblioteka Kombetare e Kosovës “Pjetër Bogdani“, kati I.
  Moderatore: Verina Krasniqi & Filloreta Jashari
   
   
   
   
  Përfitoni nga mundësija për të zhvilluar shkathtësit tuaj në qasjen ndaj tregut të punës.
   
   
   
  Ju mirëpresim!
   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789