Shpërndarja e ID-kartelave për studentët në Master

    Lajmërohen Studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve MASTER,të regjistruar për herë të parë 2019/2020 se tërheqja e ID kartelave bëhet me dt 31.10.2019 dhe 01.11.2019. Tërheqja e ID-kartelave bëhet në sportelet e departamentit përkatës.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 2930 31 123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18192021222324
2526272829301
2345678