Shtyhet Afati i paraqitjes së provimeve (Afati i Shtatorit 2019)

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master , se shtyhet Afati i paraqitjes së provimeve
    deri me datën 29.08.2019  në ora 15:30.


    - Pas kësaj date nuk do të keni mundësi të bëni paraqitjen e provimeve.

    - Studentët e nivelit Master pagesën e provimeve duhet ta dorëzojnë më së largu deri me datën 29.08.2019 ne ora 15:00.( pas kësaj date nuk do të pranohen pagesat për provime)

    - Studentëve të cilëve ju shfaqet në SEMS tek pjesa e lëndëve ende opsioni lënda me grup , duhet të lajmërohen në sportele në administratë në drejtimin përkatës.

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 45678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345