Shtyhet Afati i paraqitjes se provimeve për Afatin e Qershorit 2018

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master se shtyhet afati i paraqitjes se provimeve deri me datën 07.06.2018 ( e enjte).

     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789