Shtyhet afati i paraqitjes së provimeve

    Njoftohen studentët e studimeve Master dhe Bachelor , se shtyhet afati i paraqitjes se provimeve deri me datën  12.01.2018 në ora 12:00.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2728293031 12
345 6 789
1011 12 13141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567