Shtyhet afati i paraqitjes së provimeve

    Njoftohen studentët e studimeve Master dhe Bachelor , se për arsye të vazhdimit të pagesës se semestrave ,shtyhet   edhe afati i paraqitjes së provimeve deri me datën 11.06.2019 ne ora 16:00.

    Vërejtje :
    Studentëve të cilëve ju shfaqet në SEMS tek pjesa e lëndëve ende opsioni lënda me grup , duhet të lajmërohen në sportele në administrat në drejtimin përkatës

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 2930 31 123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18192021222324
2526272829301
2345678