Shtyhet afati i paraqitjes së provimeve Afati i Janarit 2020

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master, se shtyhet paraqitja e provimeve për afatin e Janarit 2020, deri me 15.01.2020
         - Studentëve të cilëve ju shfaqet në SEMS tek pjesa e lëndëve ende opsioni lënda me grup , duhet
    të lajmërohen në sportele në administratë në drejtimin përkatës.

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
67 8 9 101112
13 141516 171819
20212223242526
272829303112
3456789