Shtyhet afati i paraqitjes së provimeve Afati i Janarit 2019 (Bachelor - Master )

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor  dhe Master ,se paraqitja e provimeve për afatin e Janarit shtyhet  deri me 13.01.2019.

      

    Vërejtje :
    Studentëve të cilëve ju shfaqet në SEMS tek pjesa e lëndëve ende opsioni lënda me grup , duhet të lajmërohen në sportele në administrat në drejtimin përkatës.

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1234 567
891011 12 1314
15 16 1718 192021
22232425262728
2930311234