Shtyhet afati i zgjedhjes së lëndëve

    Njoftohen studentët e studimeve bachelor dhe master se është hapur mundësia e zgjedhjes se lëndëve për studentët që kanë për të paraqitur provimet e prillit 2018.
     

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789