Shtyhet afati për zgjedhjen e lëndëve Zgjedhore në SEMS

    Njoftohen studentët e studimeve Bachelor, dhe Master se shtyhet afati për zgjedhjen e lëndëve zgjedhore deri me datën 26.03.2020.
     
     

     

    Pas kësaj date nuk do të keni mundësi të zgjedhjes së lëndëve, si dhe paraqitjen e provimeve në afatet vijuese.

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25 262728293031
1234567