Vazhdimi i afatit për pagesë të Semestrit VEROR dhe lejimi i pagesës së semestrit DIMEROR 2017/18

    Bazuar në kërkesën e Parlamentit të studentëve dhe disa Këshillave studentore të njësive akademike, sot në kolegjiumin e dekanëve u vendos:
     

    1 . Lejohet zgjatja e afatit për regjistrimin e semestrit veror 2017/18 deri më datë 05.02.2018 dhe njëkohësisht sipas kërkesave u lejua edhe regjistrimi i semestrit dimëror për ata studentë të cilët nuk e kanë kryer këtë obligim në afatet paraprake. 
     
    2. Studentët të cilët do të bëjnë mbrojtjen e temës së baçelorit  gjatë këtij viti akademik janë të obliguar që të bëjnë pagesën e semestrave në të kundërtën nuk do të kenë mundësi tjetër.

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25262728 29301
2345 678
91011 12131415
16 17 1819 202122
23242526272829
303112345