Vazhdohet afati i paraqitjes se provimeve

    Njoftohen studentet e studimeve Bachelor dhe Master se vazhdohet afati per paraqitjen e provimeve,  afati do te jete i hapur vetem me daten 15.04.2021  deri ne ora 15:00.


    Veretje:  Studentet e studimeve Master pagesat per provime duhet ti dergojn fizikisht ne Fakultet sot deri ne ora 16:00.

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456