Vërejtje për regjistrimin e lëndëve

    Ju rikujtojm të gjithë atyre studentëve të nivelit Bachelor dhe Master , të cilët nuk i kanë regjistruar lëndët e Semestrit Veror 2020/21 , se afati i fundit për regjistrim të lëndëve është me datën 01.03.2021

    Pas kësaj date  nuk do të mund të zgjedhin lëndët.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
293031 1234
567891011
121314 15161718
19202122232425
262728293012
3456789